O NAS

Sposób na dynamiczny rozwoju firmy? Dokształcanie pracowników ze środków Unii Europejskiej! Nie musisz sam przechodzić przez wszystkie procedury – szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces pozyskiwania Funduszy Europejskich.

SZKOLENIA SZYTE NA MIARĘ

Jakiego szkolenia potrzebujesz? Możemy zorganizować dla Twojej firmy każde szkolenie, w zależności od potrzeb!

Jesteśmy firmą organizującą szkolenia finansowane ze środków unijnych we współpracy z najlepszymi specjalistami w kraju. Szkolenia są prowadzone przez najlepszych profesjonalistów w danej dziedzinie; nasi trenerzy to osoby sprawdzone, o wysokich kwalifikacjach, co bezpośrednio przekłada się na wymierne efekty biznesowe. Nasze szkolenia to gwarancja najwyższej jakości oraz zdobycia rzetelnej wiedzy przekazanej w przystępny sposób.

Jak to działa? Skontaktuj się z nami – wszystko dokładnie wytłumaczymy i zbierzemy niezbędne dane, na których podstawie będziemy mogli przygotować wszelkie dokumenty, aby zgłosić firmę do projektu i uzyskać dla Ciebie dofinansowane aż do 80%!

Zaufało nam już ponad 100 firm – nie czekaj, napisz do nas i dowiedz się więcej.

ŚRODKI NA SZKOLENIE?

Pozyskamy je dla Ciebie! Zbierzemy niezbędne dane, przygotujemy całą potrzebną dokumentację, złożymy wniosek i załatwimy Ci dofinansowanie. Wydaje się prostsze niż myślałeś? Z nami tak właśnie się pracuje. Duże doświadczenie pozwala nam sprawnie i szybko załatwić wszelkie formalności. Usługa jest zupełnie darmowa – nie płacisz nic za nasze pośrednictwo! 

Zapraszamy do kontaktu!